Naše služby

Celodenná starostlivosť
(10 hod.)

Celotýždenná starostlivosť od 7:00 do 17:00 zahŕňa bohatý program plný aktivít vo vnútri aj vonku, podľa výberu vášho dieťaťa. Prácu s montessori pomôckami, cvičenia praktického života v domácnosti, rôzne výtvarné techniky, spoločná starostlivosť o záhradku, pohybové aktivity na rozvoj rovnováhy a obratnosť, hry na ihrisku Železná studienka a pravidelný jedálniček (desiata, obed, olovrant v spolupráci s Jemine).

afterschool-img
kindergarten-img

Poldenná starostlivosť
(6 hod.)

Celotýždňovú starostlivosť od 7:00 do 13:00 ponúkame ako variant pre rodičov, ktorí by mali radi svoje ratolesti doma už po obede. Aj pri poldennom programe si malkáči môžu zvoliť z aktivít ako je práca s montessori pomôckami, cvičenia praktického života v domácnosti, výtvarné techniky, starostlivosť o záhradku, pohybové aktivity a hry na ihrisku Železná studienka.

(Ponúkame aj ako adaptačný program pre deti, ktoré začínajú v kolektíve. Viac aktivít a rovesníkov, to môže byť zo začiatku vyčerpávajúce. Dávame deťom čas zvyknúť si na nový režim.)

Rozvoz

Pomáhame vám predĺžiť rána plné pohody. Ponúkame ranný a poobedný rozvoz z vašich domovov rovno k nám a naopak. Malkáči nasadnú do auta plného kamarátov a ich obľubených piesní. Spoľahliví šoféri zaručia bezpečnú a príjemnú cestu a vy prídete všade načas.

t
separator
english

Angličtina

2x do týždňa sa hravou formou učíme angličtinu. Ivana, naša lektorka a sprievodkyňa, má štátnu jazykovú skúšku z angličtiny - úroveň C2 a bohaté skúsenosti s učením detí i dospelých.

separator

Tanečná

Malkáči sa učia rozoznávať rytmus, ladiť základné pohyby do rôznych hudobných štýlov. Krúžok viedie absolventka konzervatória v odbore spev a tanec, ktorá už 5 rokov vedie rôzne detské skupiny (od 2-12rokov) v Bratislave aj Banskej Štiavnici.

tanecna
separator
Rooro

Rozhovory o rodičovstve

Pravidelné diskusné stretnutie s psychologičkou pre rodičov aj nerodičov, kde si navzájom pomáhame s rôznymi otázkami, situáciami a problémami súvisiacimi s výchovou malkáčov.

Príďte sa k nám pozrieť

Radi Vás privítame
to top button